Двотаврові балки опалубки використовуються як несуча конструкція опалубки монолітних залізобетонних і бетонних перекриттів, стін будівель і споруд різного призначення. Дерев'яна балка типу БДК-1 дає можливість забудовнику економити значні фінансові кошти при проведенні будівельних робіт. Вартість двотаврової деревної балки значно нижча, ніж ціна металевих аналогів.
Балка для опалубки WS20 TOP з орієнтованої деревини з фанерною стійкою та еластичним торцевим захистом, має чудову оборотність.
Переваги двотаврової балки опалубки WS20 TOP.
- Завдяки відбору бруса, розпил якого відбувається за схемою 2ex log (при розпуску колоди з усіх дошок використовуються тільки дві центральні). Збільшує термін служби полиць балки до 10-20 обертів.
- Полиці балки WS20 TOP - виготовляються з фанери ФСФ 24 - 27 (мм), внаслідок цього балка витримує сильніші навантаження.
- Атмосферостійкі лакофарбові склади дозволяють надійно захистити поверхню балки від зовнішніх несприятливих впливів, підвищуючи її термін експлуатації.
Елементи балок виготовляються з цілісного лісу (деревина має велику щільність і високу міцність, відмінно піддається механічній обробці, не розтріскується при висиханні, має за своєю структурою дрібні сучки, також прекрасно зберігає свої якості в різних кліматичних умовах).
Один брусок у виробі має одне шипове з'єднання по довжині. Зовнішня обробка деревини проводиться атмосферостійкими лакофарбовими складами, що захищає деревину від несприятливих кліматичних факторів: вологи, сонця, дощу, снігу, які сприяють руйнуванню тіла балки зсередини.
Основний розмір балки опалубки 2.5 (м), на вимогу замовника наші фахівці виготовлять балку будь-якої довжини включно від 1.0 (м) до 6.0 (м).
Більше інформації про розміри та вартість Ви можете уточнити, зв'язавшись з нашим менеджером:
Київстар Водафон
+380672516992 +380503781260
+380672516992 +380503781260
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕХПРОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Вид балки | Двотавр |
| Тип балки | З двома дерев'яними стінками |
| Порода дерева | Ялина |
| Вид деревини | Цілісна |
| Вологість | 9 % |
| Калібрування | Ні |
| Висота пиломатеріалу | 80 мм |
| Ширина пиломатеріала | 40 мм |
| Довжина пиломатеріалу | 80 мм |
| Термомодифікована деревина | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 630 ₴











