Плита чотирьохконфорочна електрична промислова ЕПК-4Б - теплове обладнання для організації роботи кухонь з великою прохідністю.
На нержавіючому столі розташовані 4 прямокутні чавунні конфорки, з'єднані між собою в одну поверхню. Потужність кожної з конфорок 3 кВт. Конфорки вмикаються за допомогою перемикачів у вигляді реле і можуть регулювати температуру, що подається на конфорку.
Виконання СТАНДАРТ:
- верхня панель - нержавіюча сталь;
- облицювання - сталеві з полімерним покриттям;
- полиця, задня панель - оцинкована сталь.
Підібрати модель, дізнатися більше про комплектацію та вартість можна на нашому сайті або зверніться за телефоном для консультації.
Доставка транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, САТ по всій країні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ефес |
| Країна виробник | Україна |
| Вид конфорки | чавунна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Номінальна споживана потужність | 12 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Розташування | Підлогове |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини |
| Колір корпусу | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоподжиг | Ні |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 87 кг |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Кількість зон нагріву | 4 |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Тип робочої поверхні | Суцільна |
| Форма робочої поверхні | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Промислові електроплити |
| Габарити | 1200 x 700 x 850 (мм) |
| Кількість конфорок | 4 (шт) |
| Модель | ЕПК-4Б |
| Потужність | 12.0 (кВт) |
| Потужність конфорок | 4 х 3.0 (кВт) |
| Напруга живлення | 380 (В) |
| Оснащення | Стенд (без жарочного шафи) |
| Стан | Нове |
| Тип | Електроплити |
| Тип конфорок | Пласкі |
| Тип установки | Підлоговий |
| виконання | СТАНДАРТ |
- Ціна: 32 621 ₴











