Плита електрична ЕПК-3ШБ - плита професійна на три конфорки з вбудованою духовкою. Використовується для оснащення великих кухонь із високою пропускною здатністю.
Виконання СТАНДАРТ:
- верхня панель - нержавіюча сталь;
- облицювання - сталеві з полімерним покриттям;
- полиця, задня панель - оцинкована сталь.
Плита промислова електрична ЕПК-3ШБ призначена для приготування перших, других, третіх страв у наплитному посуді, а також для смаження напівфабрикатів із м'яса, риби, овочів.
Підібрати модель, дізнатися більше про комплектацію та вартість можна на нашому сайті або зверніться за телефоном для консультації.
Доставка транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, САТ по всій країні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ефес |
| Країна виробник | Україна |
| Вид конфорки | сталева суцільна поверхня |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Номінальна споживана потужність | 13.2 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Розташування | Підлогове |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини |
| Колір корпусу | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоподжиг | Ні |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Комплектація плити | Жарова шафа |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 107 кг |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Кількість зон нагріву | 3 |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Загальна кількість конфорок | 3 |
| Тип робочої поверхні | Суцільна |
| Форма робочої поверхні | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Промислові електроплити |
| Внутрішні розміри духовки | 570 х 400 х 370 (мм) |
| Габарити | 1100 х 550 х 850 (мм) |
| Діапазон регулювання температури | +50 - +300 °З |
| Кількість конфорок | 3 (шт) |
| Кількість дек у комплекті | 2 (шт) |
| Кількість рівнів для дека на одну секцію | 3 (шт) |
| Модель | ЕПК-3ШБ |
| Потужність | 13.2 (кВт) |
| Напруга живлення | 380 (В) |
| Оснащення | Жарочна шафа |
| Розміри деко | 535 х 345 х 40 (мм) |
| Стан | Нове |
| Тип | Електроплити |
| Тип конфорок | Пласкі |
| Тип установки | Підлоговий |
| виконання | СТАНДАРТ |
- Ціна: 37 867 ₴








