
Шафа смажена електрична двосекційна з плавним регулюванням потужності ШЖЕ-2-GN2/1 стандарт
38 395 ₴
36 091 ₴
- В наявності
- Код: 25544
- +380 (67) 251-69-92Відділ продажу
ШКАФА ЖАРОЧНА ШЖЕ 2 GN 2/1 з плавним регулюванням потужності - професійне обладнання для оснащення великих кухонь. Каркас і облицювання виконано з пофарбованої сталі, нижня полиця з оцинкованої сталі.
У таких моделях можливе встановлення примусової системи зволоження з автономним підключенням жарочної шафи до системи водозабору.
Усередині духовки передбачена природна конвекція.
Підібрати модель, дізнатися більше про комплектацію та вартість можна на нашому сайті або зверніться за телефоном для консультації.
Доставка транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, САТ по всій країні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕХПРОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Жарова шафа |
| Час виходу на робочу температуру | 25 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість дек в секції | 2 шт. |
| Кількість секцій | 2 шт. |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Номінальна споживана потужність | 9.6 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Особливості | Можливість установки вентилятора, Наявність дек |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 160 кг |
| Висота | 1700 мм |
| Довжина | 1080 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 370 мм |
| Внутрішня довжина | 690 мм |
| Внутрішня ширина | 570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Шафи жарочні електричні |
| Внутрішні розміри духовки | 690 х 570 х 370 (мм) |
| Габарити | 1080 x 680 x 1700 (мм) |
| Діапазон регулювання температури | +50 - +300 °З |
| Кількість жарочних секцій | 2 (шт) |
| Кількість дек у комплекті | 4 (шт) |
| Кількість рівнів для дека на одну секцію | 3 (шт) |
| Модель | ШЖЭ 2 GN 2/1 |
| Потужність | 9.6 (кВт) |
| Напруга живлення | 380 (В) |
| Розміри деко | 660 х 530 х 40 (мм) |
| Стан | Нове |
| Тип | Шафи для смаження з плавним регулюванням потужності |
| Тип установки | Підлоговий |
| виконання | СТАНДАРТ |
- Ціна: 36 091 ₴

