Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕХПРОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Пекарська/розстоєчна шафа |
| Час виходу на робочу температуру | 25 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість направляючих | 8 шт. |
| Максимальна робоча температура | 30 град. |
| Матеріал дверей | Оргскло |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 90 град. |
| Номінальна споживана потужність | 1.2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Функція парозволоження |
| Відносна вологість | 75 % |
| Відстань між направляючими | 100 мм |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Формат ємностей | GN 1/1 |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Опис комплектації | |
| В комплекте оборудования | Комплектація відсутня |
| Довжина противня | 0 мм |
| Кількість гастроемкостей | 0 шт. |
| Кількість дек | 0 шт. |
| Товщина деко | 0 мм |
| Ширина противня | 0 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35 кг |
| Висота | 1075 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Шафи розстоєчні |
| Габарити | 680 х 450 х 1075 (мм) |
| Діапазон регулювання температури | +30 - +90 °З |
| Кількість рівнів | 8 (шт) |
| Модель | ШР-8-GN 1/1 |
| Потужність | 1.2 (кВт) |
| Напруга живлення | 220 (В) |
| Розміри деко | 325 х 530 (мм) |
| Відстань між рівнями | 100.0 (мм) |
| Стан | Нове |
| Тип | Шафи розстійні |
| Тип установки | Підлоговий |
| виконання | ЕТАЛОН |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 610 ₴


