Котел українського виробництва Техпром. Котел твердопаливний К-20 кВт - котел на дровах без плити, з виходом димоходу назад, виготовлений з високоякісної сталі завтовшки 4 мм. Працює на всіх видах твердого палива: дрова, вугілля, тирса, брикети, обрізки гілок.
Доставимо по Україні перевізниками САТ, Делівері, Нова Пошта.
Переваги котла на дровах
- Тривалість горіння палива на одному завантаженні до 8 годин (залежно від виду палива, що спалюється).
- Чавунні колосники - запорука довгої служби котла.
- Котел можна використовувати як плиту - в котел вбудована чавунна плита з конфорками для приготування їжі.
- На плиті є кілька млинців під посуд різного розміру.
- Універсальність підключення - котел має чотири патрубки для установки в систему опалення, що дозволяє підключити його як з лівого, так і з правого боку.
- Незадіяні виходи закриваються заглушками, що йдуть у комплекті. У верхній та нижній частинах камери згоряння встановлені два наповнені водою теплообмінники, дно також обладнане водяною сорочкою.
Можливість встановлення електричного ТЕНу – до котла можна підключити електричний ТЕН та автоматику. ТЕН підтримує безперервну роботу котла у разі відсутності твердого палива, що дозволяє утримувати температуру води в системі на рівні 5-10 °С. Котел також працює як акумулятор – котел може віддавати тепло від поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕХПРОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 123 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Тріска, Тирса, Дрова, Кора, Пелети, Кам'яне вугілля, Буре вугілля, Брикети |
| Гарантійний термін | 48 міс |
| Кількість завантажень палива в добу | 4 раз/добу |
| Кількість секцій | 1 шт. |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Максимальна температура димових газів | 90 град. |
| Матеріал теплообмінника | Чавун |
| Мінімальна температура димових газів | 60 град. |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм бункера для палива | 2.6 куб. м |
| Об'єм води в котлі | 98 л |
| Об'єм камери згоряння | 60 л |
| Площа обігріву | 180 кв.м |
| Споживання палива | 1.6 кг/год |
| Витрата твердого палива | 1.6 кг/год |
| Регулювання потужності, до | 20 % |
| Регулювання потужності, від | 25 % |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Управління | Механічне |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1/4" |
| Вхід в систему опалення | 1/4" |
| Вхід контуру ГВП | 1 1/4" |
| Висота | 760 мм |
| Вихід контуру ГВП | 1 1/4" |
| Глибина | 810 мм |
| Діаметр димоходу | 170 мм |
| Довжина димаря | 100 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 440 мм |
| Ширина димоходу | 200 |
| Додаткові характеристики | |
| Час спрацювання захисних пристроїв, не більше | 0 сек |
| Дисплей | Ні |
| Захист від замерзання | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Охолоджуючий контур | Ні |
| Підключення бойлера непрямого | Ні |
| Спалювання палива на охолоджуючих колосниках | Ні |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Рівень шуму | 0 дБ |
| Циркуляційний насос | Так |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 80 град. |
| Максимальний тиск розширювального бака | 10 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 5 град. |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1 бар |
| Об'єм розширювального бака | 60 л |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Частота | 0 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Котел твердопаливний |
| Діаметр патрубка | 57.0 (см) |
| ККД під час роботи у відрахунковому режимі (не менше) | 80 % |
| Максимальний робочий тиск | 0.2 МПа |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність | 20.0 (кВт) |
| Обсяг завантажувальної камери | 60.0 (л) |
| Опалювана площа | 180.02 |
| Покриття | Жаростійке покриття |
| Розмір топки | 710 х 310 х 280 (ммм) |
| Рекомендований об’єм води в системі | 250.0 (л) |
| Рекомендована висота димоходу | 6.0 (м) |
| Тип | Котел без плити |
| Товщина металу | 4.0 (ммм) |
| Ефективний робочий тиск | 0,1 МЕПа |
- Ціна: 22 790 ₴



