Термос армійський харчовий — це прямокутний переносний контейнер із верхнім заповненням для короткочасного транспортування і зберігання їжі або напоїв, вертикально-орієнтована внутрішня ємність якого термо ізольована від зовнішнього корпусу, щоб якомога далі довше, зберегти початкову температуру їжі або напоїв під час зберігання або транспортування до місця роздавлювання. Для зручності санітарної обробки після використання внутрішня ємність (кольба) легко виймається із зовнішнього корпусу.
Загальні Характеристики термоса для їжі армійського:
- колба термоса (внутрішня ємність) і внутрішня частина кришки — неіржавка сталь марки AISI 201 (під замовлення, можемо виготовити з неіржавкої сталі марки AISI 304);
- корпус і зовнішня частина кришки — вуглецева сталь у порошковій емалі кольору "хакі";
- відкидні замки-баранчики;
- ущільнювач за периметром кришки для герметизації;
- відкидні ручки для перенесення;
- термоізоляція — екструдований полістирол 20 мм;
- гумові ніжки-підп'ятники проти ковзання й пошкоджень підлоги.
За результатами випробувань за температури довкілля +20 °C показники зниження температури продукту всередині термоса склали:
- Температура продукту під час навантаження: +90°С.
- Температура продукту після 6 годин зберігання: +74 °C.
- Температура продукту після 24 годин зберігання: +46°С.
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Харчовий |
| Об`єм | 24 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Зелений |
| Ручка | Є |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | ТЕХПРОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 455 мм |
| Ширина | 292 мм |
| Глибина | 442 мм |
| Вага | 12 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Термос армійський |
- Ціна: 7 150 ₴







Відправка з 19 квітня 2026