
Дорожній бар'єр водоналивний пластиковий 1,2 м
2 450 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: bl1.2tp
- +380 (67) 251-69-92Відділ продажу
Водоналивний бар'єр призначений для створення мобільних дорожніх огорож. Для більшої стійкості дорожній блок може заповнюватися водою. Передбачені з'єднання для створення стійких конструкцій.
Бар'єри дорожні виготовляються з високоякісного поліетилену контрастних кольорів — білого та червоного. Температурний діапазон використання від -30 °C до +40 °C.
Водоналивний бар'єр виготовлений методом ротаційного формування. Технологія ротаційного формування дає можливість випускати легкі за вагою безшовні дорожні огорожі без внутрішніх напруг практично будь-якої форми та розміру. Саме тому виготовлення водоналивних бар'єрів у такий спосіб дає змогу досягти найвищої якості за невисокої вартості.
Для більшої стійкості у блоки заливається вода або засинається пісок. Після встановлення через спеціальні отвори в герметичну внутрішню порожнину бар'єра наливається вода, завдяки чому його вага збільшується в кілька разів. Наповнений водоналивний бар'єр дуже стійкий і надійно зафіксований на місці встановлення, зсунути його досить важко, навіть у разі випадкового торкання автомобілем.
Докладніше інформацію Ви можете отримати, зв'язавшись із нашим менеджером.
Доставка транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, САТ по всій країні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕХПРОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Огородження бар'єрного типу |
| Матеріал | Поліетилен |
| Колір | Червоний |
| Довжина | 1020 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 620 мм |
| Вага | 7.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Умовний об'єм | 0.35 (м3) |
- Ціна: 2 450 ₴







