Бункер будівельний призначений для виготовлення, тимчасового зберігання і перевезення бетонного або цементного розчину. Використання цієї конструкції значно прискорює і спрощує процес подачі суміші безпосередньо до місця будівництва. Також здешевлює будівництво завдяки економії спецтехніки.
Баддя для бетону 1 м3 підходить і для приватного будівництва, і для комерційного. Відрізняється невеликою вагою навіть при повному завантаженні, мобільності, зносостійкості. Наявність жолоба дає змогу направляти і регулювати потік розчину.
Наші ємності виготовлені з високоякісних матеріалів, що робить їх високоміцними і стійкими, захищаючи конструкцію від різних дефектів, відколів і тріщин, які можуть утворитися під час експлуатації.
Купити будівельне обладнання можна на нашому сайті або зверніться за телефоном для консультації.
Доставка транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, САТ по всій країні.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 180 кг |
| Висота | 1600 мм |
| Ширина | 1530 мм |
| Довжина | 1530 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | ТЕХПРОМ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Об'єм бункера | 1 куб. м |
| Тип бункера | Неповоротний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 21 200 ₴








