
Приймальна горловина сміттєпроводу будівельного універсальна
3 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПГУ101
- +380 (67) 251-69-92Відділ продажу
Приймальна горловина сміттєспуску - одна з обов'язкових деталей будівельного сміттєпроводу.
Приймальна горловина виконана з високоміцного пластику, що легко монтується в загальну конструкцію сміттєпроводу. Вага горловини 11 кг. Робоча довжина 600 мм. Отвір горловини дозволяє швидко і зручно викидати сміття. Країна виробник горловини - Україна.
Сміттєскид складається з приймальних горловин, ланок сміттєпроводу, з'єднувальних елементів, а також спеціальних металевих кронштейнів і гасителів швидкості. Легко піддається миттю, а також дає змогу знизити гучність скидання сміття. Технологія ротаційного формування дає можливість випускати легкі за вагою безшовні вироби без внутрішньої напруги практично будь-якої форми і розміру.
Необхідний сміттєпровід будівельний? Ціна та наявність завжди актуальні на нашому сайті. Можливий самовивіз зі складу або пересилання компаніями перевізниками по всіх містах України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕХПРОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Верхній діаметр | 535 мм |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Нижній діаметр | 365 мм |
| Стан | Новий |
| Тип конструкції сміттєскиду | Приймальна секція |
| Ширина | 535 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Приймальна горловина сміттєспуску |
| Матеріал | Пластик |
| Робоча довжина | 600.0 (мм) |
| Довжина елемента | 750.0 (мм) |
| Вид | Сміттєспуск |
- Ціна: 3 600 ₴










