Будівельний сміттєскидач призначений для зручного видалення сміття з будівельного майданчика, що знаходиться на висоті.
Гаситель швидкості для сміттєспуску - обов'язкова частина будівельного сміттєскиду при висоті ланцюга ланок понад 20 метрів. Гаситель швидкості запобігає деформації секцій рукава та контейнерів для сміття. При виготовленні гасника швидкості використовується високоміцний метал, який витримує від -40 до +60 градусів.
Щоб уникнути поломок рукава, ми рекомендуємо встановлювати металеві гасники швидкості через кожні 10 – 15 секцій.
За більш точною інформацією, звертайтесь до наших менеджерів через будь-який месенджер, вказаний на нашому сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 60 кг |
| Виробник | ТЕХПРОМ |
| Висота | 930 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 550 мм |
| Тип конструкції сміттєскиду | Гаситель швидкості |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаситель швидкості сміттєспуску |
| Вид | Сміттєспуск |
- Ціна: 6 100 ₴












