Мобільна душова кабіна обладнана баком з вбудованим ТЕНом, який дозволить забезпечити оптимальну температуру при будь-якій погоді для комфортного прийняття душу.
Душова кабіна нашого виробництва мають масу позитивних сторін, серед них можна виділити:
- автономність. Не потрібно підключати до систем водопостачання;
- енергоекономічність. Пристрій споживає всього 2 кВт електричної енергії;
- універсальний тип нагрівання води. Підігрів води відбувається 2-ма способами: від електричної мережі та від сонячних променів;
- захист від корозійних процесів. У внутрішній частині дачної душової кабіни відсутні металеві частини;
- практичне кріплення дверей. Виконано за типом рояльної петлі, що виключає провисання і виривання двері;
- двері оснащується спеціальною цільнопетельною конструкцією, що захищає пластиковий душ від антивандальних впливів;
У стандартну комплектацію вуличної душ кабіни входить:
- задня і бічні стінки;
- двері з антивандальним захистом;
- дах двосхилий;
- гачки для одягу та рушників;
- бак пластиковий;
- тен для підігріву води;
- лійка;
- замок і дужки для нього.
Підібрати комплектацію, дізнатися більше про розміри та вартість можна на нашому сайті або зверніться за телефоном для консультації.
+380672516992
+380503781260
Доставка транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, САТ по всій країні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕХПРОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал кабіни | Пластик |
| Об'єм бака для води | 150 л |
| Матеріал бака | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Кількість осіб | 1 |
| Колір | Сірий |
| Вага | 90 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1050 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Висота | 2250 мм |
| Комплектація | |
| Електроводонагрівач | Так |
| Верхній душ | Так |
| Гачок для одягу | Так |
- Ціна: 30 400 ₴













