Будівельний сміттєзкид 20м - рукав для зручного скидання сміття з будівельних майданчиків на висоті.
До комплекту сміттєзкиду входить:
- рама кронштейн - 2 шт;
- приймальна горловина - 1 шт;
- пряма ланка - 18 шт;
- гаситель швидкості - 1 шт.
Сміттєзкид виготовлений зі спеціалізованого пластику, який вирізняється своїми зносостійкими якостями. Не піддається УФ променям, стійким морозам, легко миється.
Ми використовуємо спеціальні системи кріплення, що дозволяє практично повністю виключити можливість розриву сміттєпроводу.
Купити будівельне обладнання на нашому сайті або зверніться за телефоном для консультації.
Доставка транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, САТ по всій країні.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 346 кг |
| Виробник | ТЕХПРОМ |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 1000 мм |
| Стан | Новий |
| Тип конструкції сміттєскиду | Пряма секція |
| Верхній діаметр | 600 мм |
| Нижній діаметр | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мусороспуск будівельний |
| Вид | Сміттєспуск |
| Довжина сміттєспуску | 20.0 (м) |
- Ціна: 83 100 ₴












