
Сміттєпровід будівельний секційний 30 (м), рукав будівельний для сміття
125 900 ₴
- В наявності
- Код: МС30м
+380 (50) 378-12-60
Відділ продажу- +380 (67) 251-69-92Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Будівельний сміттєспуск - секційна пластикова конструкція, яка призначена для зручного та безпечного усунення будівельного сміття.
До комплекту входить:
- рама кронштейн - 3 шт;
- приймальна горловина - 1 шт;
- пряма ланка - 28 шт;
- гаситель швидкості - 1 шт.
Переваги сміттєспусків на будівельній ділянці:
зменшують витрати на завантаження, видалення сміття з будмайданчика;
покращують екологічну обстановку на майданчику і за його межами, оскільки сміттєрозкид будівельний перешкоджає утворенню пилу;
знижує шум на будівництві.
Здійснюємо доставку по Україні службами Нова Пошта, Делівері, САТ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 500 кг |
| Виробник | ТЕХПРОМ |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 1000 мм |
| Стан | Новий |
| Тип конструкції сміттєскиду | Пряма секція |
| Верхній діаметр | 600 мм |
| Нижній діаметр | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мусороспуск будівельний |
| Вид | Сміттєспуск |
| Довжина сміттєспуску | 30.0 (м) |
| Отвір | 1000 х 600 (мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 900 ₴











