Сміттєзпуск будівельний - секційний пластиковий жорсткий рукав для скидання сміття з ділянок на висоті.
Завдання будівельного сміттєзкиду: видалення сміття з будмайданчика, перешкода збору пилу і небезпечних відходів на майданчику, зменшення рівня шуму на будівництві.
До комплекту входить:
- рама кронштейн - 3 шт;
- приймальна горловина - 1 шт;
- пряма ланка - 33 шт;
- гаситель швидкості 2 шт.
Ми використовуємо спеціальні системи кріплення, що дає змогу практично повністю виключити можливість розриву сміттєпроводу.
Купити будівельне обладнання від українського виробника можна на нашому сайті або зверніться за телефоном для консультації.
Доставка транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, САТ по всій країні.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 500 кг |
| Виробник | ТЕХПРОМ |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 1000 мм |
| Стан | Новий |
| Тип конструкції сміттєскиду | Пряма секція |
| Верхній діаметр | 600 мм |
| Нижній діаметр | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мусороспуск будівельний |
| Вид | Сміттєспуск |
| Довжина сміттєспуску | 36.0 (м) |
- Ціна: 154 300 ₴












