За додатковою інформацією звертайтеся за номерами:
+380672516992 Київстар
+380503781260 Водафон
Ціна вказана за погонний метр.
Двотаврові балки опалубки використовуються як несуча конструкція опалубки монолітних залізобетонних і бетонних перекриттів, стін будівель і споруд різного призначення. Дерев'яна балка типу БДК-1 дає можливість забудовнику економити значні фінансові кошти під час проведення будівельних робіт. Вартість двотаврової дерев'яної балки значно нижча, ніж ціна металевих аналогів.
Балка для опалубки WS20 TOP з орієнтованої деревини з фанерною стійкою і еластичним торцевим захистом, має чудову оборотність.
Основний розмір балки опалубки 3.0 (м), на вимогу замовника наші фахівці зроблять балку будь-якої довжини включно від 1.0 (м) до 6.0 (м).
Більш детальну інформацію про розміри і вартість Ви можете уточнити зв'язавшись з нашим менеджером.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕХПРОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Вид балки | Двотавр |
| Тип балки | З двома дерев'яними стінками |
| Порода дерева | Ялина |
| Вид деревини | Цілісна |
| Вологість | 9 % |
| Калібрування | Так |
| Висота пиломатеріалу | 80 мм |
| Ширина пиломатеріала | 40 мм |
| Довжина пиломатеріалу | 80 мм |
| Термомодифікована деревина | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 615 ₴/пог.м











