
Вулична кабінка пластикова біотуалет помаранчевий
40 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BKL2120
- +380 (67) 251-69-92Відділ продажу
Туалетна кабіна Люкс повністю, включаючи піддон-підставу, виготовлена з високоякісного поліетилену високої щільності з додаванням термостабілізаторів. Тому кабіна має високу механічну міцність і стійка до перепадів температури. Двері надійно кріпляться до дверного отвору по повній стороні.
Кабіна оснащена запірним механізмом з системою індикації "Вільно-Зайнято", пружина прихована всередині двері. Отвір і стільчак збільшеного розміру. Завдяки спеціальним пазам на піддоні та малій вазі кабіну Люкс легко і швидко вантажити. Плоскі поверхні бічних панелей і дверей ідеально підходять для розміщення на них реклами.
Стандартна комплектація біотуалету:
- накопичувальний бак;
- сидіння з кришкою;
- пластиковий піддон;
- замикає пристрій з індикацією "Вільно-Зайнято";
- антивандальне кріплення двері;
- вентиляційна труба;
- універсальні вушка для навісного замку;
- тримач для туалетного паперу;
- гачок для одягу.
Основні переваги туалету Люкс.
- Посилений піддон-підстава туалетної кабіни, на відміну від більшості конкурентів, повністю пластиковий. Він не схильний до гниття і легко миється.
- Найслабше місце туалетних кабін - кріплення двері до дверного отвору. У кабіни Люкс двері кріпляться по повній стороні.
- Міцний запірний механізм з системою індикації «Вільно-Зайнято» вигідно відрізняють кабіну Люкс від конкурентів.
- Тільки в кабіні Люкс пружина прихована всередині двері.
- Біотуалет кабіна легко і швидко збирається навіть однією людиною.
- В кабіні Люкс отвір накопичувального бака і стільчак збільшеного розміру.
- Бічні ребра кабіни виготовлені спеціально для зручного захоплення їх руками при переміщенні.
Колір: двері та передня панель - сірий, бічні та задні стінки - помаранчевий.
Ми з радістю проконсультуємо вас щодо туалетних кабін, підберемо найвигідніший спосіб доставки.
Для консультації телефонуйте:
+380672516992
+380503781260
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕХПРОМ |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Туалетна кабіна |
| Тип туалету | Хімічний (рідинний) |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал корпусу біотуалету | Пластик |
| Об'єм бака для води | 210 л |
| Об'єм нижнього бака | 210 л |
| Система змиву | Ручна помпа |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Кількість відвідувань для однієї людини | 220 |
| Колір | Помаранчевий |
| Вага | 76 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2330 мм |
| Ширина | 1060 мм |
| Глибина | 1060 мм |
| Висота сидіння | 510 мм |
| Комплектація | |
| Кабіна | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Витяжна труба | Ні |
| Бумагодержатель | Так |
| Індикатор заповнення нижнього бака | Ні |
| Клямка з індикатором «Вільно/Зайнято» | Так |
| Раковина (умивальник) | Ні |
| Гачок для одягу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Біотуалет хімічний |
| Матеріал | Поліетилен |
| Вид | Біотуалети |
| Кількість відвідувань | 220 |
| Об'єм баку | 210.0 (л) |
| Висота сходинки | 200.0 (мм) |
- Ціна: 40 000 ₴












