
Плита електрична промислова ЕПК-6ШБ стандарт
63 583 ₴
59 768 ₴
- Під замовлення
- Код: ПЭК2811
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (67) 251-69-92Відділ продажу
Плита промислова ЕПК-4ШБ - електроплита для громадського харчування являє собою підлогову плиту з конфорками і духовою шафою.
Електрична плита з нержавіючої сталі з шістьма автономними конфорками прямокутної форми утворюють суцільну поверхню. Регулятори температури конфорок розташовані на передній бічній поверхні печі.
- верхня панель - нержавіюча сталь;
- облицювання - сталеві з полімерним покриттям;
- полиця, задня панель - оцинкована сталь.
Підібрати модель, дізнатися більше про комплектацію та вартість можна на нашому сайті або зверніться за телефоном для консультації.
Доставка транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, САТ по всій країні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ефес |
| Країна виробник | Україна |
| Вид конфорки | чавунна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Номінальна споживана потужність | 22.8 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Розташування | Підлогове |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини |
| Колір корпусу | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоподжиг | Ні |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Комплектація плити | Жарова шафа |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 160 кг |
| Висота | 870 мм |
| Довжина | 1420 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Кількість зон нагріву | 6 |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Загальна кількість конфорок | 6 |
| Тип робочої поверхні | Суцільна |
| Форма робочої поверхні | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Промислові електроплити |
| Внутрішні розміри духовки | 690 х 570 х 370 (мм) |
| Габарити | 1420 x 700 x 850 (мм) |
| Діапазон регулювання температури | +50 - +300 °З |
| Кількість конфорок | 6 (шт) |
| Кількість дек у комплекті | 2 (шт) |
| Кількість рівнів для дека на одну секцію | 3 (шт) |
| Модель | ЕПК-6ШБ |
| Потужність | 22.8 (кВт) |
| Напруга живлення | 380 (В) |
| Оснащення | Жарочна шафа |
| Розміри деко | 660 х 530 х 40 (мм) |
| Стан | Нове |
| Тип | Електроплити |
| Тип конфорок | Пласкі |
| Тип установки | Підлоговий |
| виконання | СТАНДАРТ |
- Ціна: 59 768 ₴










