-6%

Шафа для смаження електрична трисекційна з плавним регулюванням потужності ШЖЕ-3-GN1/1 стандарт
46 429 ₴
43 643 ₴
- Готово до відправки
- Код: 29539
+380 (50) 378-12-60
Відділ продажу- +380 (67) 251-69-92Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ШКАФА ЖАРОВА ШЖЕ 3 GN 1/1 з плавним регулюванням потужності - професійна смаження камера на три секції, оснащена ступінчастим регулюванням температури і окремим регулюванням верхнього і нижнього ТЕНів. Секції розраховані на під гастрономічні ємності GN 1/1 (530 х 325 мм).
Виконання СТАНДАРТ:
- облицювання і каркас - пофарбована сталь;
- нижня полиця - оцинкована сталь.
Підібрати модель, дізнатися більше про комплектацію та вартість можна на нашому сайті або зверніться за телефоном для консультації.
Доставка транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, САТ по всій країні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ефес |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Жарова шафа |
| Час виходу на робочу температуру | 25 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість дек в секції | 6 шт. |
| Кількість секцій | 3 шт. |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Номінальна споживана потужність | 12.6 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Особливості | Можливість установки вентилятора, Наявність дек |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 190 кг |
| Висота | 1830 мм |
| Довжина | 910 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 370 мм |
| Внутрішня довжина | 570 мм |
| Внутрішня ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Шафи жарочні електричні |
| Внутрішні розміри духовки | 570 х 400 х 370 (мм) |
| Габарити | 910 x 570 x 1830 (мм) |
| Діапазон регулювання температури | +50 - +300 °З |
| Кількість жарочних секцій | 3 (шт) |
| Кількість дек у комплекті | 6 (шт) |
| Кількість рівнів для дека на одну секцію | 3 (шт) |
| Модель | ШЖЭ-3-GN1/1 |
| Потужність | 12.6 (кВт) |
| Напруга живлення | 380 (В) |
| Розміри деко | 535 х 345 х 40 (мм) |
| Стан | Нове |
| Тип | Шафи для смаження з плавним регулюванням потужності |
| Тип установки | Підлоговий |
| виконання | СТАНДАРТ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 643 ₴

