Сковорода промислова СЕМ-0,2. Виконання ЕТАЛОН:
- верхня панель і кришка — нержавіюча сталь;
- облицювання — нержавіюча сталь.
Сковорода електрична промислова СЕМ-0,2 призначена для швидкого та економного приготування смажених і тушкованих страв, а також приготування страв у киплячому жирі: шніцелів, відбивних, котлет, м’ясних рулетів, риби, борошняних страв на підприємствах громадського харчування як самостійне обладнання або у складі технологічних ліній.

Особливості:
- площа жарильної поверхні 0,2 кв.м;
- ємність сковороди виготовлена з чавуну, який ідеально проводить тепло, відрізняється більшою теплопровідністю, що дозволяє не лише підвищити зручність приготування їжі, а й економити електроенергію;
- спеціальна конструкція кришки передбачає стікання конденсату у ванну;
- фронтальна частина сковороди виконана у вигляді відкритої тумби для зберігання кухонного приладдя;
- плавне регулювання температури;
- сковорода оснащена ручним механізмом підйому та опускання чаші.
Більш детальну інформацію про розміри, комплектацію та вартість Ви можете отримати, зв’язавшись з нашим менеджером.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ефес |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 4.6 кВт |
| Кількість ТЕНів | 8 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал чаші | Чавун |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 131 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип | Сковорода промислова |
| Вид | Промислова сковорода |
| Стан | Нове |
| Потужність | 4.6 (кВт) |
| Габарити | 1000 х 800 х 850 (мм) |
| Модель | СЕМ-0.2 |
| Час розігріву чаші до 200°С | 22.0 (хв) |
| Об'єм чаші | 36.0 |
| виконання | ЕТАЛОН |
| Тип установки | Підлоговий |
| Внутрішні габарити чаші | 535 х 470 х 145 (мм) |
| Напруга живлення | 380 (В) |
| Діапазон регулювання температури | +50 - +300 °З |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 281 ₴






