Шафа пекарська ШПЕ-2Б двосекційна - професійна електрична духовка на дві секції, яка підходить для використання в пекарнях і кондитерських, а також на кухнях ресторанів, їдалень і кафе.
У комплект входить деко, виготовлене з вуглецевої сталі розміром 600 х 400 х 40 (мм) і знімна перегородка. Пакетні перемикачі на верхніх і нижніх тенах, а також терморегулятор дають змогу забезпечити необхідні режими приготування їжі.
Виконання "СТАНДАРТ":
- передні облицювання - сталеві з полімерним покриттям;
- бічні облицювання, полиця, задня панель - оцинкована сталь.
Підібрати модель, дізнатися більше про комплектацію та вартість можна на нашому сайті або зверніться за телефоном для консультації.
Доставка транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, САТ по всій країні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕХПРОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Пекарська шафа |
| Час виходу на робочу температуру | 10 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість дек в секції | 3 шт. |
| Кількість секцій | 2 шт. |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Номінальна споживана потужність | 11.2 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 210 кг |
| Висота | 1700 мм |
| Довжина | 1390 мм |
| Ширина | 870 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 200 мм |
| Внутрішня довжина | 980 мм |
| Внутрішня ширина | 740 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Шафи пекарські електричні |
| Внутрішні розміри духовки | 980 х 740 х 200 (мм) |
| Габарити | 1390 x 870 x 1700 (мм) |
| Діапазон регулювання температури | +50 - +300 °З |
| Кількість пекарських секцій | 2 (шт) |
| Кількість дек у комплекті | 4 (шт) |
| Кількість рівнів для дека на одну секцію | 1 (шт) |
| Модель | ШПЭ-2Б |
| Потужність | 11.2 (кВт) |
| Напруга живлення | 380 (В) |
| Розміри деко | 600 х 400 х 40 (мм) |
| Стан | Нове |
| Тип | Шафи пекарські двосекційні |
| Тип установки | Підлоговий |
| виконання | СТАНДАРТ |
- Ціна: 52 098 ₴



