-6%

Пекарська шафа з плавним регулюванням потужності ШПЕ-1 еталон
36 341 ₴
34 161 ₴
- Готово до відправки
- Код: 21468
+380 (50) 378-12-60
Відділ продажу- +380 (67) 251-69-92Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пекарська шафа ШПЕ-1 – професійна електрична піч на одну секцію, яка має ряд переваг:
- Підлоговий тип установки – дозволяє розміщувати шафу у зручному місці та комфортно працювати з нею.
- Розрахована на тривалий цикл роботи – оснащена захистом від перегріву та плавним регулюванням температури.
- Економічність – споживана потужність 6,72 кВт.
- Універсальність – підходить для приготування кондитерських і хлібобулочних виробів, страв із м’яса, риби та овочів.
- Комплектація – у комплект входять 2 листи.
Виконання ЕТАЛОН:
- облицювання – нержавіюча сталь;
- нижня полиця – оцинкована сталь.
Підібрати комплектацію, дізнатися більше про моделі та їхню вартість можна на нашому сайті або звернувшись за телефоном для консультації.
🚚 Доставка транспортними компаніями «Нова Пошта», «Делівері», «САТ» по всій країні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕХПРОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Пекарська шафа |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Джерело живлення | Електрика |
| Особливості | Наявність дек |
| Кількість секцій | 1 шт. |
| Кількість дек в секції | 2 шт. |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 6.72 кВт |
| Час виходу на робочу температуру | 10 хв |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1390 мм |
| Ширина | 870 мм |
| Висота | 1400 мм |
| Вага | 130 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 250 мм |
| Внутрішня ширина | 740 мм |
| Внутрішня довжина | 980 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Шафи пекарські з плавним регулюванням потужності |
| Вид | Шафи пекарські електричні |
| Стан | Нове |
| Потужність | 6.72 (кВт) |
| Габарити | 1390 x 870 x 1400 (мм) |
| Кількість пекарських секцій | 1 (шт) |
| Модель | ШПЭ-1 |
| виконання | ЕТАЛОН |
| Тип установки | Підлоговий |
| Кількість дек у комплекті | 2 (шт) |
| Внутрішні розміри духовки | 980 х 740 х 250 (мм) |
| Розміри деко | 600 х 400 х 40 (мм) |
| Напруга живлення | 380 (В) |
| Діапазон регулювання температури | +50 - +300 °З |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 161 ₴

