
Шафа жарка електрична односекційна з плавним регулюванням потужності ШЖЕ-1-GN2/1 еталон
23 999 ₴
22 560 ₴
- В наявності
- Код: 21447
- +380 (67) 251-69-92Відділ продажу
ШКАФА ЖАРОВА ШЖЕ 1 GN 2/1 з плавним регулюванням потужності - професійне кухарське обладнання для оснащення кухонь із пропускною спроможністю. Підходить для приготування страв із м'яса, риби, овочів, напівфабрикатів, сирних запіканок.
Виконання ЕТАЛОН:
- облицювання і каркас - нержавіюча сталь;
- нижня полиця, задня панель - оцинкована сталь.
Шафа для смаження електрична з однією секцією ШЖЕ 1 виготовляється під гастрономічні ємності GN 2/1 (650 х 525 мм).
Ступінчасті перемикачі забезпечують роздільне регулювання верхнього і нижнього блоків ТЕНів жарочної шафи.
Підібрати модель, дізнатися більше про комплектацію та вартість можна на нашому сайті або зверніться за телефоном для консультації.
Доставка транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, САТ по всій країні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕХПРОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Жарова шафа |
| Час виходу на робочу температуру | 25 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість дек в секції | 2 шт. |
| Кількість секцій | 1 шт. |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Номінальна споживана потужність | 4.8 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Можливість установки вентилятора, Наявність дек |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 95 кг |
| Висота | 1270 мм |
| Довжина | 1080 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 370 мм |
| Внутрішня довжина | 690 мм |
| Внутрішня ширина | 570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Шафи жарочні електричні |
| Внутрішні розміри духовки | 690 х 570 х 370 (мм) |
| Габарити | 1080 x 680 x 1270 (мм) |
| Діапазон регулювання температури | +50 - +300 °З |
| Кількість жарочних секцій | 1 (шт) |
| Кількість дек у комплекті | 2 (шт) |
| Кількість рівнів для дека на одну секцію | 3 (шт) |
| Потужність | 4.8 (кВт) |
| Напруга живлення | 220 (В) |
| Розміри деко | 660 х 530 х 40 (мм) |
| Стан | Нове |
| Тип | Шафи для смаження з плавним регулюванням потужності |
| Тип установки | Підлоговий |
| виконання | ЕТАЛОН |
- Ціна: 22 560 ₴

