
Шафа жаркова електрична двосекційна з плавним регулюванням потужності ШЖЕ-2-GN1/1 майстер
34 577 ₴
32 502 ₴
- Готово до відправки
- Код: 21440
- +380 (67) 251-69-92Відділ продажу
ШКАФА ЖАРОЧНА ШЖЕ 2 GN 1/1 з плавним регулюванням потужності - кожної секції всередині становить 57*40*37 см. Розмір ємностей для випічки становить 53.5*34.5 см, висота бортиків дек 4 см. Піч передбачає довгу роботу без зупинок - захищена від перегріву.
Виконання МАЙСТЕР:
- фронтальне облицювання - нержавіюча сталь;
- бічне облицювання - сталь із полімерним покриттям;
- нижня полиця, задня панель - оцинкована сталь.
Ступінчасті перемикачі забезпечують роздільне регулювання верхнього і нижнього блоків ТЕНів жарочної шафи.
Підібрати модель, дізнатися більше про комплектацію та вартість можна на нашому сайті або зверніться за телефоном для консультації.
Доставка транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, САТ по всій країні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕХПРОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Жарова шафа |
| Час виходу на робочу температуру | 25 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість дек в секції | 2 шт. |
| Кількість секцій | 2 шт. |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Номінальна споживана потужність | 8.4 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Особливості | Можливість установки вентилятора, Наявність дек |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 135 кг |
| Висота | 1700 мм |
| Довжина | 910 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 370 мм |
| Внутрішня довжина | 570 мм |
| Внутрішня ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Шафи жарочні електричні |
| Внутрішні розміри духовки | 570 х 400 х 370 (мм) |
| Габарити | 910 x 570 x 1700 (мм) |
| Діапазон регулювання температури | +50 - +300 °З |
| Кількість жарочних секцій | 2 (шт) |
| Кількість дек у комплекті | 4 (шт) |
| Кількість рівнів для дека на одну секцію | 3 (шт) |
| Потужність | 8.4 (кВт) |
| Напруга живлення | 380 (В) |
| Розміри деко | 535 х 345 х 40 (мм) |
| Стан | Нове |
| Тип | Шафи для смаження з плавним регулюванням потужності |
| Тип установки | Підлоговий |
| виконання | МАЙСТЕР |
- Ціна: 32 502 ₴

