Сітка фасадна служить для укриття фасадів будівель і будівельних риштувань під час ремонтно-будівельних робіт. Сітка захисна необхідна для забезпечення безпеки на робочих об'єктах під час падіння інструменту та інвентарю з робочої зони, а також для утримування пилу, що може розлетітися по навколишній місцевості.
Також затіняюча сітка застосовується в сільському і садовому господарстві, підходить для зовнішнього укриття теплій, рослин і городніх ділянок.
У побуті ця сітка застосовується для
- у садах, зимових садах, розплідниках декоративних чагарників і дерев, квітникарстві;
- на дитячих ігрових майданчиках;
- на спортивних спорудах - стадіонах, тенісних кортах, басейнах;
- у місцях відпочинку на узбережжі, горах, аквапарках, базах відпочинку;
- на навісах для стоянки техніки (автомобілів), складах будматеріалів;
- навіси над загонами для тварин.
Підібрати комплектацію, дізнатися більше про розміри і вартість можна на нашому сайті або зверніться за телефоном для консультації.
Доставка транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, САТ по всій країні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕХПРОМ |
| Ширина | 3 м |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 0 см |
| Довжина | 50 м |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина комірки | 0 мм |
| Колір | Бежевий |
| Тип сітки | Захисна |
| Довжина комірки | 0 мм |
| Ступінь затінення | 85 % |
| Призначення сітки | Захист від кротів, Захист дерев і кущів від гризунів, Захист врожаю від птахів, Захист врожаю від комах, Для підтримки витких рослин, Для пташиних вольєрів, Захист від вітру, Універсальна, Захист рослин від сонця, Захист рослин від граду |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Поліетилен |
| Вид | Сітка безпеки |
| Стан | Нове |
| Затемнення | 85% |
| Розмір рулону | 3.0 х 50.0 (м) |
- Ціна: 4 924 ₴/рулон






