
Термос 36 літрів харчовий для їжі військовий
9 475 ₴
8 400 ₴
- Під замовлення
- Код: ТАП1-36
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (67) 251-69-92Відділ продажу
Термос армійський польовий — це прямокутний переносний контейнер із верхнім заповненням для короткочасного транспортування і зберігання їжі або напоїв, вертикально-орієнтована внутрішня ємність якого термо ізольована від зовнішнього корпусу з метою, якнайдовше, зберегти початкову температуру їжі або напоїв під час зберігання або транспортування до місця роздавлювання. Для зручності санітарної обробки після використання внутрішня ємність (кольба) легко виймається із зовнішнього корпусу.
Загальні Характеристики термоса для їжі армійського:
- колба термоса (внутрішня ємність) і внутрішня частина кришки — неіржавка сталь марки AISI 201 (під замовлення, можемо виготовити з неіржавкої сталі марки AISI 304);
- корпус і зовнішня частина кришки — вуглецева сталь у порошковій емалі кольору "хакі";
- відкидні замки-баранчики;
- ущільнювач за периметром кришки для герметизації;
- відкидні ручки для перенесення;
- термоізоляція — екструдований полістирол 20 мм;
- гумові ніжки-підп'ятники проти ковзання й пошкоджень підлоги.
За результатами випробувань показники зниження температури продукту всередині термоса, за температури довкілля +20 °C, склали:
- Температура продукту під час навантаження: +90°С.
- Температура продукту після 6 годин зберігання: +74 °C.
- Температура продукту після 24 годин зберігання: +49°С.
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Харчовий |
| Об`єм | 30 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Зелений |
| Ручка | Є |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | ТЕХПРОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 455 мм |
| Ширина | 442 мм |
| Глибина | 392 мм |
| Вага | 15 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Термос армійський |
- Ціна: 8 400 ₴






