Балка опалубки перекриттів 2.45 (м) - використовується як несуча конструкція стін будівель і монолітних перекриттів.
Ригель для опалубки гарантує тривалий термін служби. Витримує більш високе навантаження на балку. Підвищує термін експлуатації.
Елемент балки виготовляють із цільної частини деревини, що надає їй особливої міцності та краще зберігаються в різних кліматичних умовах.
Купити балку двотаврову можна у нас на сайті або в магазинах: Харкова, Запоріжжя, Одеси, Львова, Дніпра. Передбачено самовивіз або пересилання компаніями-перевізниками по всіх містах України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕХПРОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Вид балки | Двотавр |
| Тип балки | З двома дерев'яними стінками |
| Порода дерева | Ялина |
| Вид деревини | Цілісна |
| Вологість | 9 % |
| Калібрування | Ні |
| Висота пиломатеріалу | 80 мм |
| Ширина пиломатеріала | 40 мм |
| Довжина пиломатеріалу | 80 мм |
| Термомодифікована деревина | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Балка будівельна |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Для горизонтальних конструкцій |
| Вид | Опалубка перекриттів |
| Стан | Нове |
| Тип конструкції опалубки | Балкова система |
| Призначення опалубки для заливки: | перекритий |
| Тип розбірності опалубки | Знімна |
| Тип застосування | Багатократне |
- Ціна: 1 507 ₴









Відправка з 25 квітня 2026